14 MART TIP BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.


14 Mart  2017  Salı günü hastanemizde Of'ta görev yapan tüm hekimlerin ( Toplum Sağlığı,Aile Hekimliği,Devlet Hastanesi ) katılımı ile  14 Mart Tıp Bayramı  kutlama programı yapıldı.

Programa Of Kaymakamı Sayın Eyüp FIRAT da katıldı.Açılış konuşmasını hastanemiz Başhekimi Op.Dr.Şaban UYSAL yaptı.

Dr.Uysal yaptığı konuşmada ; 14 Mart'ın tarihi sürecini ve Hekimliğin zor olduğu kadar çok güzel bir meslek olduğunu ifade etti.Uysal sözlerine şöyle devam etti, Hekimler görevlerini fedakarlık ve özveri ile çalışarak yapmaktadır.Çoğu zaman ailelerini ihmal etse bile hastalarını ihmal etmemektedir.
Hekimler  aslında çok fazla birşey istememektedir.Bir güler yüz,bir 'Teşekkür ' onların bütün yorgunluğunu almaktadır.Hekimlerin özlük haklarının  iyileştirildiği refah seviyesinin yükseldiği ve emeklerine hak ettikleri saygının duyulduğu nice 14 Mart'lara ulaşmanız dileği ile hepinize saygılar sunarım dedi.

Of Kaymakamımız sayın Eyüp FIRAT'da hekimlerimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak onlarla bir arada bulunmaktan  büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Plaket töreninde Hastanemiz de 6 yılını doldurup tayini çıkan Genel Cerrahi Uzmanımız Op.Dr.Ekrem KOÇ'a ve hizmette 25.yılını çalışan Dahiliye Uzmanımız Uzm.Dr.Hüseyin TÜRKER'e verildi

İkram sunumu ile toplantı sona erdi

 

 

 

Basında 14 Mart Tıp Bayramı:

Of Kaymakamlığı Web Sitesi :Haber İçin Tıklayınız

Of Havadis           :Haber İçin Tıklayınız

Çaykara Gündem :Haber İçin Tıklayınız

Ofun  Nabzı         :Haber İçin Tıklayınız

Taka Gazetesi


Haber Detay Resimleri