HASTANEMİZİN BİLİMSEL BAŞARISI


11-15 Nisan 2018  tarihleri arasında Antalya'da yapılan 21.Ulusal Cerrahi Kongresi'ne Hastanemizden 4 Bilimsel yayın kabul edilip sunuldu.

Genel Cerrahi Uzmanlarımız Op.Dr.Şaban UYSAL ( Başhekim ) ve Op.Dr.Altan AYDIN  tarafından hazırlanan 4 ( dört ) Adet Poster sunumu 21.Ulusal Cerrrahi Kongresinde  kabul edilip sunuldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başhekimimiz Op.Dr.Şaban UYSAL; Of Devlet Hastanesi olarak vatandaşlarımıza nitelikli,hızlı sağlık hizmeti sunmanın yanında ,Bilimsel çalışmalara da zaman ayırıp Hekimler olarak  sürekli gelişen Tıp Eğitiminden de uzak kalmamalıyız dedi.

Bu Bilimsel çalışmalarımızın bir İlçe Hastanesinden  Ulusal bir Tıp Kongresinde çıkması  ve 4 ( dört ) adet olması Of Devlet Hastanesi olarak gurur duymamız gereken bir durumdur.

Ulusal Cerrahi Kongresi'nin 2 yılda bir Ülkemizdeki  Tüm Genel Cerrahların  katılımı olan bir kongre olduğunu ifade eden Dr.Uysal şöyle devam etti.

Tüm Hekim arkadaşlarımızında moral,motivasyon ve çalışma azmi sağlamasını diliyor ve kendilerinin  daha iyi Bilimsel Araştırma , çalışma yapacaklarına güveniyorum dedi.

 

                                                                                                                                                                   OF DEVLET HASTANESİ

 

Poster / Makaleler İçin tıklayınız